Szkolenia

Szkolenia handlingowe i cargo

Szkolenia handlingowe i cargo

DGR kategoria 6 Szkolenie z obsługi towarów niebezpiecznych w transporcie lotniczym skierowane do osób dokonujących procesu akceptacji ładunku z towarem niebezpiecznym.
DGR kategoria 7 Szkolenie z obsługi towarów niebezpiecznych w transporcie lotniczym skierowane do osób dokonujących procesu akceptacji ładunku innego niż towar niebezpieczny.
DGR kategoria 8 Szkolenie z obsługi towarów niebezpiecznych w transporcie lotniczym skierowane do osób dokonujących załadunku, rozładunku, magazynowania lub przemieszczania ładunków z towarami niebezpiecznymi.
DGR kategoria 9 Szkolenie z obsługi towarów niebezpiecznych w transporcie lotniczym skierowane do osób zajmujących się obsługą pasażerów i ich bagażu.
DGR kategoria 10 Szkolenie z obsługi towarów niebezpiecznych w transporcie lotniczym skierowane do pilotów oraz osób dokonujących planowania załadunku lub wyważania samolotu.
DGR kategoria 12 Szkolenie z obsługi towarów niebezpiecznych w transporcie lotniczym skierowane do osób prześwietlających bagaż pasażerski, ładunki towarowe lub pocztę lotniczą.
LAR Szkolenie z obsługi ładunków zawierających żywe zwierzęta w transporcie lotniczym.
De-icing / Anti-icing Szkolenie podstawowe z zakresu odladzania i zabezpieczenia przed oblodzeniem statku powietrznego.
De-icing / Anti-icing Refresh Szkolenie odświeżające uprawnienia z zakresu odladzania i zabezpieczenia przed oblodzeniem statku powietrznego.

Kontakt:

Witold Krzywobłocki
Kierownik Działu Szkoleń i Doskonalenia Zawodowego
tel.: +48 42 688 84 14 w. 1145
mob: +48 607 303 646
e mail: [email protected]