Strefa pasażera

Dojazd do lotniska w Łodzi komunikacją miejską lub Taxi

Dojazd do lotniska

Port Lotniczy Łódź jest położony w południowo - zachodniej części miasta w odległości 6 km od centrum. Lokalizacja Portu Lotniczego Łódź pozwala na szybki dojazd do ścisłego centrum miasta (ulica Piotrkowska) oraz do dworca kolejowego Łódź Kaliska. W kilkanaście minut można dotrzeć do łódzkich hoteli oraz centrów handlowych. Około 30 minut zajmuje dojazd na Dworzec PKP Łódź Fabryczna.

Adres: ul. Gen. S. Maczka 35, Łódź

Dojazd samochodem

Dojazd autobusem

Bezpośredni dojazd do lotniska zapewniają autobusy komunikacji miejskiej: 65A, 65B. Przystanki zlokalizowane są bezpośrednio przed wejściem do terminala. Poniżej kilka przydatnych linków:

Interaktywne wyszukiwanie połączeń komunikacji miejskiej

Wyszukiwanie połączeń za pomocą jakdojade.pl

Mapa połączeń autobusowych

Rozkład jazdy autobusów MPK

Pozostałe połączenia

Dojazd pociągiem

Informacje na temat połączeń kolejowych można znaleźć na stronie www.rozklad-pkp.pl oraz pod numerem +48 (22 lub 42) 94-36.

Dojazd z dworca PKP Łódź Kaliska na lotnisko

Autobusem nr 65B: Po wyjściu z Dworca należy się udać na przystanek na wprost dworca (BANDURSKIEGO/ŁÓDŹ KALISKA). Aby dojechać na lotnisko należy wsiąść w autobus nr 65B jadący na LOTNISKO (kierunek południowy).

TAXI

Taksówkę można zamówić dzwoniąc na jeden z podanych telefonów:

Green Cab
42 666 44 44
Taxi 400 400
42 6 400 400

Istnieje możliwość wyboru typu samochodu (kombi lub van), kierowcy (niepalącego, bądź takiego, który zna język angielski) lub uzgodnić płatność za kurs w euro.