Moje lotnisko

Ośrodek szkolenia lotniczego Łódź

Szkolenia

Witamy na stronie Ośrodka Szkolenia kształcącego Lotniskowe Służby Operacyjne. Jeśli jesteś pracownikiem lotniska lub osobą starającą się o pracę na lotnisku, jesteśmy tutaj by zapewnić szeroką gamę usług szkoleniowych, które pomogą Ci zaplanować i rozwijać swoją karierę.

Ośrodek Szkoleniowy został powołany, aby umożliwić bieżące i ciągłe szkolenia pracowników w czasie rzeczywistym względem następujących zmian w obowiązujących normach i regułach prawnych. Intencją założycieli jest także kształcenie i kompleksowe przygotowanie osób planujących podjąć działania zawodowe w służbach operacyjnych portu lotniczego.

Każda nowoczesna organizacja zapewnia dzisiaj szkolenia swoim pracownikom. Realizowane są one w różny sposób, ich częstotliwość także jest różna. Główną jednak wspólną cechą tych działań jest to, by przyniosły rozwój zarówno pracownikowi jak i firmie.

O dziale szkoleń...

Port Lotniczy Łódź działalność szkoleniową prowadzi od 2007 roku. Przy projektowaniu, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń wykorzystujemy najlepsze doświadczenia. Dostęp do wysokiej klasy specjalistów daje nam możliwość oferowania szerokiego pakietu szkoleń pozwalającego zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń?

  • Znamy i rozumiemy potrzeby naszych Klientów
  • Praktyczna wiedza – uczymy przez doświadczenie
  • Kwalifikacje i doświadczenie naszych trenerów (Nasi trenerzy to praktycy, często z doświadczeniem, audytorskim, pedagogicznym, profesjonaliści w zakresie technik prowadzenia szkoleń, prowadzący zajęcia na uczelniach)
  • Aktywne formy nauczania (Specyfika procesu uczenia się osób dorosłych powoduje, że przebiega on najefektywniej, gdy osoby aktywnie w nim uczestniczą. Na naszych szkoleniach tworzymy odpowiednie warunki do aktywnego przyswajania wiedzy, pobudzamy do aktywnego udziału w zajęciach poprzez ćwiczenia, warsztaty, prowadzenie interesujących dyskusji
  • Rozpoznawalne, akredytowane certyfikaty
  • Różnorodna i bogata oferta
  • Jesteśmy blisko naszych klientów (Szkolenia organizujemy na terenie całej Polski)
  • Atrakcyjne koszty szkoleń

Kontakt

Witold Krzywobłocki  
Kierownik Działu Szkoleń i Doskonalenia Zawodowego 
tel.: (+48)42 688 84 14 w. 1179
mob: (+48) 607 303 646  
e mail: [email protected]

Pobierz formularz zgłoszeniowy