Routes Europe 2023

Partnerzy Routes Europe 2023

Partnerzy Routes Europe 2023:

Lagardère Travel Retail, jeden z dwóch oddziałów Grupy Lagardère, jest światowym liderem branży travel retail. Projektujemy i dostarczamy  optymalne rozwiązania dla osób wynajmujących powierzchnie handlowe i dążymy do tego, by zostać ich partnerem pierwszego wyboru. W 2021 roku, prowadząc ponad 4800 sklepów w kategoriach: Travel Essentials, Duty Free & Fashion i Foodservice na lotniskach, dworcach kolejowych oraz w ramach innych koncesji w 42 krajach na całym świecie, wygenerowaliśmy wynik ze sprzedaży na poziomie 2,9 mld €. 

Pomorskie to region, w którym kojące walory przyrody przeplatają się z tętniącą energią metropolii Trójmiasta - Gdańska, Sopotu i Gdyni. Region ten jest ulubionym miejscem dla wypoczynku i dla biznesu, znanym ze spokojnego krajobrazu i historycznych miast
Obszar jest hołdem dla jego dziedzictwa historycznego i naturalnego. Jest podziwiany za nowoczesny styl życia, jaki oferuje, przyjmując turystów z całego świata. Przez cały rok region oczarowuje rodziny, miłośników sztuki i koneserów jedzenia różnorodnymi możliwościami biznesowymi i rekreacyjnymi. Odwiedź Pomorskie, aby doświadczyć piękna i uroku regionu.

 

NVIDIA jest jednym z największych producentów procesorów graficznych i chipsetów do komputerów osobistych, serwerów i konsol do gier. Firmy na całym świecie polegają na firmie NVIDIA, aby przyspieszyć procesy projektowe, umożliwić podejmowanie decyzji opartych na danych, zapewnić bezpieczeństwo i maksymalizować oszczędności.

Dzięki przełomowym osiągnięciom w sztucznej inteligencji, wirtualizacji grafiki 3D, rzeczywistości wirtualnej i rozwiązaniom do współpracy, takim jak NVIDIA Omniverse™, firma NVIDIA przekształca wiele firm i ich przepływy pracy, aby na nowo kształtować przyszłość naszego świata.

 

Grupa ASBIS jest wiodącym dystrybutorem, deweloperem i dostawcą rozwiązań i usług ICT, IoT, Robotic na rynki Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Z centralą na Cyprze grupa posiada filie w 30 krajach, zatrudnia ponad 2 600 profesjonalistów i obsługuje 20 000 klientów B2B w 56 krajach na całym świecie.

Sieć dystrybucyjna ASBIS opiera się na ponad 40 krajowych punktach magazynowych – w CEE, FSU, Zatoce Perskiej, Kaukazie i Afryce – uzupełnianych przez cztery główne centra dystrybucyjne zlokalizowane w Czechach, Gruzji, RPA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Emiraty.

 

Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w pomocy publicznej i konkurencji, naszym partnerem jest COMPER Fornalczyk i Wspólnicy, który od ponad 25 lat zajmuje się doradztwem w zakresie pomocy publicznej i prawa konkurencji. Łącząc wiedzę prawniczą i ekonomiczną, COMPER jest gotowy udzielić wsparcia, którego potrzebujesz. COMPER działa w sektorze portów lotniczych od 2006 roku i zrealizował szereg projektów dotyczących inwestycji publicznych w infrastrukturę portów lotniczych i ich funkcjonowanie. COMPER odpowiadał za indywidualne zgłoszenia do Komisji Europejskiej pomocy publicznej udzielonej portom lotniczym. COMPER może zapewnić skuteczne modelowanie finansowe ukierunkowane na zgodność z przepisami pomocy publicznej, a także narzędzie do monitorowania rentowności i zgodności z prawem konkurencji.