Aktualności

Mikołaj znów przyleci do Łodzi

30.11.2023

We wtorek 5 grudnia Mikołaj przyleci do Łodzi!

O godz. 11 wyląduje na łódzkim lotnisku. Przywiezie mnóstwo prezentów dla dzieci i młodzieży 🎅🛬🎁🎁🎁

🎁 To już tradycja, że przed mikołajkami pasażer z dalekiej Północy przylatuje na lotnisko w Łodzi i stąd rozpoczyna rozwożenie prezentów. Towarzyszą mu wesołe Elfy. Na płycie postojowej powitają niezwykłego pasażera dzieci, a potem orszak Mikołaja, prowadzony przez lotniskowy samochód „Follow me”, przejedzie przez całą Łódź odwiedzając domy dziecka, Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w ŁodziŁódzkie Hospicjum dla Dzieci Łupkowa i Fundacja Dom w Łodzi

🎁 Czym w tym przyleci Mikołaj? To na razie tajemnica, ale na pewno jego przylot wywoła wiele emocji i uśmiechu.

🎁 Port Lotniczy Łódź już po raz siódmy organizuje akcję charytatywną „Lądowanie Mikołaja”, w czasie której pasażer z dalekiej Północy spotyka się z dziećmi, rozmawia z nimi i obdarowuje prezentami. Dzięki pomocnikom Mikołaja z Portu Lotniczego Łódź i partnerom akcji, przygotowanych zostanie ponad 200 prezentów.

🎁 "W paczkach będą maskotki, wózki dla lalek, samochody, zdrowe słodycze od „Biedronki”, koce świecące w ciemności. Zrealizujemy zamówienia dzieci m.in. na zestaw do konnej jazdy, gadżety Widzewa, czy kosmetyki do makijażu dla nastolatek. Nasi strażacy ufundowali kartę na paliwo dla Fundacji Dom w Łodzi. Staramy się spełnić każdą dziecięcą prośbę i sprawić dużo radości – wylicza Gosia Stodolnik, jedna ze Śnieżynek, która pomaga Mikołajowi.

🎁 W tym roku dary dostarczają partnerzy akcji, ale też chętni pracownicy lotniska, którzy kupują prezenty indywidualnie lub działami, a także piloci ze Szkoły Bartolini Air. Partnerami akcji charytatywnej „Lądowania Mikołaja” są:
DHL
ZOO Borysew
Biedronka
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A
Polska Grupa Zbrojeniowa SA
Veolia
Commercecon
Dell Technologies
Car Bone Liveries
Lagardère Travel Retail Polska
ŁKS Commercecon Łódź
Brotherhood MC Poland Chapter Łódź
Łódzkie jeździeckie
Straż Graniczna
Bartolini Air
Widzew Futsal
Marilyn
Audi Grupa Krotoski
Delia Cosmetics
Strefa Kreatywności
Just Cars Club - wypożyczalnia samochodów