Aktualności

18 % RABAT NA BILETY Z I DO ŁODZI

31.10.2023

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, uruchomiła dziś (30 października) specjalną promocję: 18% zniżki na loty do/z Łodzi z okazji 18-lecia działalności Ryanaira w Porcie Lotniczym Łódź. Te specjalne taryfy są dostępne od 30 października do 3 listopada wyłącznie na ryanair.com.

Odkąd Ryanair rozpoczął działalność na łódzkim lotnisku 18 lat temu (w 2005 r.), Łódź i jej okolice stają się coraz ważniejszym regionem dla linii lotniczej, czego dowodem jest bogaty zimowy rozkład lotów Ryanair 23/24 na lotnisku w Łodzi, który obejmuje zwiększoną częstotliwość do popularnego wśród Łodzian Alicante, ale także dwie ekscytujące nowe trasy do East Midlands i Malagi, oferując odwiedzającym jeszcze większy wybór w najniższych cenach, podczas rezerwacji ferii zimowych.

Michal Kaczmarzyk, prezes Buzz, Grupa Ryanair, powiedział:

„Łódź to prężnie rozwijający się region, co sprawia, że jest to ważne miejsce dla Ryanaira. W sezonie letnim bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze trasy z Łodzi do Alicante, Mediolanu czy Londynu. Widząc rosnące zapotrzebowanie na południowe kierunki oraz Wyspy Brytyjskie, w sezonie zimowym zwiększamy liczbę połączeń z Łodzi do Alicante z 2 do 3, a także dodajemy nowe kierunki – Malagę oraz East Midlands. Cieszymy się, że już od 18 lat możemy współpracować z łódzkim lotniskiem.

Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę 18 proc. zniżki na loty Ryanair z Łodzi. Dzięki temu pasażerowie będą mogli cieszyć się jesiennymi podróżami w najniższych cenach.”

 Dr Anna Midera, prezes Portu Lotniczego Łódź powiedziała:

 „Mamy dzisiaj niezwykłą uroczystość. Obchodzimy 18 lat współpracy z linią lotniczą Ryanair. Dokładnie 30 października 2005 roku odleciał z naszego lotniska pierwszy samolot Ryanair do Londynu. „Osiemnastka” to magiczny, symboliczny moment wejścia w dorosłość. Zwykle czeka się na niego z niecierpliwością, bo wtedy wszystko wydaje się możliwe. Rok temu wspólnie zainaugurowaliśmy trzy nowe kierunki: do Alicante, Brukseli i Mediolanu. Wczoraj rozpoczęliśmy loty do Malagi, a dziś cieszymy się z powrotu lotów do East Midlands i codziennych lotów do Londynu Stansted. Można powiedzieć, że za nami wszystkie choroby wieku dziecięcego, a nasz współpraca układa się bardzo dobrze. Linii Lotniczej Ryanair życzymy dobrych strategicznych decyzji i fantastycznych warunków rozwoju w Polsce, a szczególnie na łódzkim lotnisku.”.