Ciekawostki podróżnicze

Wypożyczalnia samochodów Łódź

02.01.2023

Wracasz do Polski na Święta lub inne ważne uroczystości i potrzebujesz wygodnego środka transportu, aby dostać się do rodzinnego domu? A może już przez długie lata nie odwiedzałeś ojczyzny i chciałbyś pokazać swoje ulubione miejsca bliskim, którzy nigdy jeszcze nie byli w naszym kraju? Choć port im. Władysława Reymonta oddalony jest o tylko 6 kilometrów od ścisłego centrum Łodzi, nie musisz pokonywać tej drogi taksówką lub autobusem.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Łodzi pozwoli Ci szybko i bez zbędnych formalności wynająć komfortowe auto na dowolny czas. To świetne rozwiązanie nie tylko dla turystów, ale również osób, które załatwiają sprawy biznesowe i nie chcą spóźnić się na ważne spotkanie - wynajem pojazdu możesz załatwić praktycznie od razu po zejściu z pokładu, gdyż firmy prowadzą swoje biura bezpośrednio w budynku terminalu! 

Wypożyczanie samochodów na lotnisku - kompleksowa obsługa Klienta 

Wśród firm oferujących wynajem pojazdów w hali przylotów bez trudu znajdziesz takie przedsiębiorstwa, które oferują nie tylko możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji, ale również nie pobierają kaucji i pozwalają na jazdę bez limitu kilometrów. Konkurencja jest tutaj naprawdę ogromna, więc Klient może liczyć na atrakcyjne cenowo oferty. Każda wypożyczalnia aut na łódzkim lotnisku posiada bardzo szeroką flotę, w skład której wchodzą zarówno ekonomiczne w eksploatacji modele o kompaktowych rozmiarach, jak i zdecydowanie bardziej luksusowe samochody. Ich wyposażenie można dobrać indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta. Niektóre wypożyczalnie samochodów działają przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, większość z nich oferuje też opcję podstawienia zarezerwowanego pojazdu pod wskazany adres. 

Ile kosztuje wynajem auta w okolicach portu lotniczego? 

Wypożyczalnie aut funkcjonujące na lotnisku w Łodzi oferują atrakcyjne ceny, zwłaszcza jeżeli porównamy je ze stawkami w innych częściach kraju. Najtańsze samochody wynajmiemy tutaj nawet za ok. 80 zł za dobę!