Wakacje

Czytelnia - ciekawostki podróżnicze Łódź

Złote Piaski - piaszczyste plaże i morze atrakcji

Złote Piaski to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów Bułgarii. Sam kurort, jak i jego okolice cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem turystów od ponad 60 lat. Jednym z największych atutów tej popularnej wakacyjnej destynacji są piaszczyste plaże, na których możemy zażyć kąpieli słonecznych i zakosztować sportów wodnych.

Czytaj więcej

Wakacje w Warnie

Wielu młodych Polaków kojarzy Warnę przede wszystkim z opowieści swoich rodziców. Jedni mieli szczęście spędzić tam urlop, dla innych Warna była niedoścignionym marzeniem. Dzisiaj ten nadmorski kurort w Bułgarii pozostaje w zasięgu zaledwie kilkugodzinnego lotu samolotem, co sprawia, że wakacje w Warnie to opcja chętnie wybierana przez młodych Polaków, rodziny z dziećmi oraz seniorów.

Czytaj więcej

Tunezja – orientalne wakacje marzeń

Jako kraj nastawiony na wpływy z turystyki Tunezja dba o jakość i standard hoteli, dzięki czemu w ofertach tour operatorów nie trudno znaleźć prawdziwe pałace, które zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o zapewnieniu swoim gościom najwyższego komfortu.

Czytaj więcej

Loty do Bułgarii – Złote Piaski

Złote Piaski to popularny bułgarski kurort kuszący słońcem i szerokimi, piaszczystymi plażami. Niegdyś oddalony o co najmniej kilkadziesiąt godzin drogi, dziś znajduje się w zasięgu kilkugodzinnego lotu. Dlaczego planując wczasy w Bułgarii warto wybrać wycieczkę samolotem?

Czytaj więcej

Tanie loty do Warny

Marzysz o wakacjach w słonecznej Bułgarii, ale przeraża Cię wielogodzinna podróż autokarem lub samochodem Nasi Partnerzy oferują tanie loty do Warny oraz niezapomniane wakacje na piaszczystych plażach bułgarskich kurortów. To okazja, obok której nie możesz przejść obojętnie.

Czytaj więcej

Jak zaplanować wycieczkę do Londynu?

Planowanie wycieczki do Londynu należy rozpocząć od pogodzenia się z faktem, że jedna wizyta w tym niezwykłym mieście to zdecydowanie za mało, żeby zobaczyć wszystkie jego atrakcje i miejsca warte naszej uwagi. Co w takim razie należy zwiedzić? Od czego zacząć planowanie wycieczki, żeby zobaczyć jak najwięcej? Gdzie szukać noclegów?

Czytaj więcej