Wakacje

Czytelnia - ciekawostki podróżnicze Łódź

Wypożyczalnia samochodów Łódź

Wracasz do Polski na Święta lub inne ważne uroczystości i potrzebujesz wygodnego środka transportu, aby dostać się do rodzinnego domu? A może już przez długie lata nie odwiedzałeś ojczyzny i chciałbyś pokazać swoje ulubione miejsca bliskim, którzy nigdy jeszcze nie byli w naszym kraju?

Czytaj więcej

Tanie loty za granicę

Wyrusz w podróż swojego życia z portu im. Władysława Reymonta w Lublinku, jedynie kilka kilometrów o ścisłego centrum Łodzi. Dzięki współpracy ze znanymi przewoźnikami możemy zaproponować Ci tanie loty za granicę do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc na mapie Europy.

Czytaj więcej

Lotnisko Łódź

Wymarzone wakacje warto zaplanować odpowiednio wcześniej, tak aby nie musieć załatwiać później wszystkiego w pośpiechu i narażać się na przykre niespodzianki. Nowoczesne, przyjazne pasażerom lotnisko Łódź oferuje komfortowe podróże ku wszystkim najpopularniejszym destynacjom Polaków.

Czytaj więcej

Riwiera Turecka

Ten kierunek turystyczny już od lat zbiera bardzo dobre opinie i jest obecnie jednym z ulubionych miejsc wypoczynku nie tylko naszych rodaków, ale i mieszkańców wielu innych krajów Unii Europejskiej.

Czytaj więcej

Alanya

Zapewniamy Cię, że nie bez powodu nazywa się ją perłą Riwiery Tureckiej! Alanya położona jest nad Morzem Śródziemnym, a w bardzo niewielkiej odległości od miasta znajduje się potężny łańcuch górski Taurus, który rozciąga się na długości blisko 2000 kilometrów.

Czytaj więcej

Co warto zobaczyć w Turcji?

Turcja pozostaje na wyciągnięcie ręki do połowy października – w tym czasie możemy skorzystać z oferty lotów czarterowych i wybrać się na niezapomniane wakacje na Riwierę Turecką z biurem podróży Coral Travel oraz ITAKA.

Czytaj więcej

Ciekawe miejsca we Włoszech: Co warto zobaczyć?

Planując urlop we Włoszech warto zarezerwować sobie choćby dzień lub dwa na zwiedzanie okolicy lub wycieczkę do wybranej atrakcji. Obok licznych parków wodnych oraz większych i mniejszych parków rozrywki Włochy mają nam do zaoferowania wiele ciekawych miejsc. Co w takim razie warto zobaczyć we Włoszech?

Czytaj więcej

Tor Imola

Popularny Tor Imola, a właściwie Autodromo Enzo e Dino Ferrari to tor wyścigowy znajdujący się w niedalekim sąsiedztwie włoskiego miasta Imola, w odległości 40 km na wschód od Bolonii i 80 km od fabryki Ferrari w Maranello oraz ok. 42 km od Forli.

Czytaj więcej