Wakacje

Czytelnia - ciekawostki podróżnicze Łódź

Wakacje All Inclusive

Planowanie rodzinnego urlopu na własną rękę nie należy do łatwych rzeczy, zwłaszcza jeżeli nie mamy w tym zbyt dużego doświadczenia. Wiele osób decyduje się na zarezerwowanie jedynie noclegu w interesującym ich miejscu, ale wtedy o beztroskim odpoczynku raczej nie może być mowy - każdego dnia trzeba pamiętać o zakupach i przygotowywaniu posiłków.

Czytaj więcej

Tanie wczasy za granicą

Na wypoczynek w komfortowych warunkach zasługuje każdy! Już od wielu lat doskonale wiadomo, że zbyt długa praca bez regularnego ładowania akumulatorów nie popłaca - grozi szybkim wypaleniem zawodowym, frustracją i chronicznym zmęczeniem.

Czytaj więcej

Wypożyczalnia samochodów Łódź

Wracasz do Polski na Święta lub inne ważne uroczystości i potrzebujesz wygodnego środka transportu, aby dostać się do rodzinnego domu? A może już przez długie lata nie odwiedzałeś ojczyzny i chciałbyś pokazać swoje ulubione miejsca bliskim, którzy nigdy jeszcze nie byli w naszym kraju?

Czytaj więcej

Tanie loty za granicę

Wyrusz w podróż swojego życia z portu im. Władysława Reymonta w Lublinku, jedynie kilka kilometrów o ścisłego centrum Łodzi. Dzięki współpracy ze znanymi przewoźnikami możemy zaproponować Ci tanie loty za granicę do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc na mapie Europy.

Czytaj więcej

Lotnisko Łódź

Wymarzone wakacje warto zaplanować odpowiednio wcześniej, tak aby nie musieć załatwiać później wszystkiego w pośpiechu i narażać się na przykre niespodzianki. Nowoczesne, przyjazne pasażerom lotnisko Łódź oferuje komfortowe podróże ku wszystkim najpopularniejszym destynacjom Polaków.

Czytaj więcej

Riwiera Turecka

Ten kierunek turystyczny już od lat zbiera bardzo dobre opinie i jest obecnie jednym z ulubionych miejsc wypoczynku nie tylko naszych rodaków, ale i mieszkańców wielu innych krajów Unii Europejskiej.

Czytaj więcej

Alanya

Zapewniamy Cię, że nie bez powodu nazywa się ją perłą Riwiery Tureckiej! Alanya położona jest nad Morzem Śródziemnym, a w bardzo niewielkiej odległości od miasta znajduje się potężny łańcuch górski Taurus, który rozciąga się na długości blisko 2000 kilometrów.

Czytaj więcej

Co warto zobaczyć w Turcji?

Turcja pozostaje na wyciągnięcie ręki do połowy października – w tym czasie możemy skorzystać z oferty lotów czarterowych i wybrać się na niezapomniane wakacje na Riwierę Turecką z biurem podróży Coral Travel oraz ITAKA.

Czytaj więcej