Dokąd latamy?

Nottingham - East Midlands (EMA)

East Midlands

Dojazd na lotnisko / z lotniska

Nottingham

Stolica kulturalna i jednocześnie stolica zakupów. Nottingham jest znakomitym miejscem na tzw. „wypady”. To miejsce z najlepszymi sklepami w Wielkiej Brytanii, z ekscytującym kalendarzem kulturalnym, jest również znane w Wielkiej Brytanii z restauracji i barów o najwyższej jakości. Kompaktowe centrum Nottingham, deptaki, system tramwajowy sprawiają, że łatwo je zwiedzić. Także baza hotelowa dostosowana jest do turystów o różnej zasobności portfela.

To miasto w środkowej Anglii zawdzięcza swoją sławę legendzie Robin Hooda. Od dawna nie ma już tutaj facetów w rajtuzach — dziś w tym nowoczesnym mieście można udać się do fantastycznego teatru Nottingham Playhouse, na stadion hokejowy albo włóczyć się po licznych sklepach i klubach.

(źródło: www.experiencenottinghamshire.com - tłumaczenie własne)

Przydatne linki:

Transport publiczny:

Leicester

Leicester ekscytuje sztuką i kulturą, smacznym jedzeniem i piciem, fascynującą historią i dziedzictwem, wspaniałymi krajobrazami i festiwalami. Wszystko to na każdą kieszeń. To miasto na krótki jak i dłuższy pobyt, dostosowane do różnych gustów.

(źródło: www.goleicestershire.com - tłumaczenie własne)

Informacje turystyczne

Transport publiczny:

Derby

Fantastyczne dziedzictwo i ekscytująca przyszłość - to główne cechy Derby. To miasto z bogatą ofertą kulturalną, sklepami i rozrywką w sercu niewielkiej miejscowości, gdzie historia łączy się z bardzo nowoczesną atmosferą.

(źródło: www.visitderby.co.uk - tłumaczenie własne)

Przydatne linki:

Transport publiczny: