Dokąd latamy?

Nottingham - East Midlands (EMA)

East Midlands

Środkowo-wschodnia część Anglii to niepozorny kierunek turystyczny, który ma jednak wiele do zaoferowania podróżnym. Dlatego loty na lotnisko Nottingham - East Midlands (EMA) z portu lotniczego w Łodzi to świetnie rozwiązanie polecane osobom chcącym poznać nieco mniej znaną, lecz równie fascynującą część kraju. Przekonaj się, dlaczego warto wyruszyć w podróż w tym kierunku i zarezerwuj bilet już teraz!

Dojazd na lotnisko / z lotniska

Nottingham

Bogata oferta turystyczna sprawia, że to miasto jest idealnym wyborem dla podróżnych chcących doświadczyć wyjątkowego klimatu Wielkiej Brytanii. Loty na lotnisko Nottingham - East Midlands (EMA) odbywające się z portu lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi to doskonała okazja do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej i kulturalnej tego rejonu, który ma wiele do zaproponowania turystom z całego świata.

Stolica kulturalna i jednocześnie stolica zakupów. Nottingham jest znakomitym miejscem na tzw. „wypady”. To miejsce z najlepszymi sklepami w Wielkiej Brytanii, z ekscytującym kalendarzem kulturalnym, jest również znane w Wielkiej Brytanii z restauracji i barów o najwyższej jakości. Kompaktowe centrum Nottingham, deptaki, system tramwajowy sprawiają, że łatwo je zwiedzić. Także baza hotelowa dostosowana jest do turystów o różnej zasobności portfela.

To miasto w środkowej Anglii zawdzięcza swoją sławę legendzie Robin Hooda. Od dawna nie ma już tutaj facetów w rajtuzach - dziś w tym nowoczesnym mieście można udać się do fantastycznego teatru Nottingham Playhouse, na stadion hokejowy albo włóczyć się po licznych sklepach i klubach.

(źródło: www.experiencenottinghamshire.com - tłumaczenie własne)

Przydatne linki:

Transport publiczny:

Leicester

Ponadto w mieście znajduje się siedziba jednego ze znanych angielskich klubów piłkarskich - dzięki temu kierunek ten to nie lada gratka dla fanów piłki nożnej. Wybierając loty na lotnisko Nottingham - East Midlands (EMA) z Łodzi, można cieszyć się wieloma możliwościami, jakie ma do zaoferowania turystom Leicester. W efekcie każdy spędzi tu przyjemnie czas w otoczeniu brytyjskiej kultury.

Leicester ekscytuje sztuką i kulturą, smacznym jedzeniem i piciem, fascynującą historią i dziedzictwem, wspaniałymi krajobrazami i festiwalami. Wszystko to na każdą kieszeń. To miasto na krótki jak i dłuższy pobyt, dostosowane do różnych gustów.

(źródło: www.goleicestershire.com - tłumaczenie własne)

Informacje turystyczne

Transport publiczny:

Derby

Ten kierunek podróży chętnie wybierają osoby chcące podziwiać przepiękną angielską architekturę, a przy tym korzystać z ciekawych aktywności. Derby w Wielkiej Brytanii można odwiedzić dzięki ofercie portu lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi, który obsługuje loty na lotnisko Nottingham - East Midlands (EMA), skąd można dogodnie podróżować różnymi środkami transportu.

Fantastyczne dziedzictwo i ekscytująca przyszłość - to główne cechy Derby. To miasto z bogatą ofertą kulturalną, sklepami i rozrywką w sercu niewielkiej miejscowości, gdzie historia łączy się z bardzo nowoczesną atmosferą.

(źródło: www.visitderby.co.uk - tłumaczenie własne)

Przydatne linki:

Transport publiczny: